Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Анонси основних заходів, які передбачається провести Тернопільською міською радою або за її участю на жовтень
29 вересня 2017;  автор: admin

Анонси основних заходів, які передбачається провести

Тернопільською міською радою або за її участю

на жовтень

№ п\п

Зміст заходу

Термін проведення

Відповідальні виконавці / місце проведення

1

Нагородження та гала-концерт переможців Всеукраїнського Фестивалю-конкурсу української народної пісні «Соловейко»

01.10.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Обласна філармонія

2

Спортивно-масовий захід «Свято двору»

01.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний майданчик ТЗОШ №11

3

Концерт Тернопільського Муніципального Галицького камерного оркестру «Класичні мініатюри»

01.10.2017р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

4

Концерт гурту «Лісапетний батальйон»

01.10.2017р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

5

Фестиваль за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» в рамках проведення ІІІ Дворових Олімпійських ігор. І етап – зональний.

04.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ТЗОШ №19 / спортивний майданчик ТЗОШ №19.

6

Спортивно-масовий захід «Свято двору»

05.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ТЗОШ №14 / універсальний спортивний майданчик Л. Українки, 17.

10.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ТСШ №3 / Спортивний майданчик ТНВК «Школа-ліцей №6.ім. Н. Яремчука».

11.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ЗОШ № 16 / Спортивний майданчик ЗОШ № 16

7

Кінодекалог патріотичного перегляду кінофільмів для молоді

10 – 20.10.2017р.

Управління культури і мистецтв, Управління освіти і науки / КП «Палац Кіно» ТМР

8

Караван історій «Козацькими стежками»

11.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дорослих-Етноцентр

9

Відкритий Всеукраїнський турнір «Тернове поле» з вільної боротьби серед чоловіків

11 – 13.10.2017 р. 10.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільська обласна федерація вільної боротьби / СК «Галицькі Леви»

10

Відкриття виставки та презентація буклету Богдана Ткачика «Історичні постаті тернопілля»

12.10.2017р.

Управління культури і мистецтв / АртГалерея

11

Презентація книги «Українська повстанська абетка» / Олег Вітвіцький

12.10.2017р. 12.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дітей – Музей «Літературне Тернопілля»

12

Літературно-музичне патріотичне свято «Під Бандерівський волі стяг»

12.10.2017р. 12.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дорослих

13

Тематичний вечір «Кращі з кращих- козаки»

12.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих

14

Історико-патріотичний акцент «Схилімось перед мужністю УПА»

12.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дітей – Центр Коронації слова

15

Літературно-мистецька імпреза «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

12.10.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дорослих

16

Семінар – презентація «Файне ІТ»

12.10.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

17

Урочини та святковий концерт до Дня Захисника України

13.10.2017р.

Управління культури і мистецтв / Військова частина А3215

18

Година історичної пам'яті «Армія Пресвятої Покрови»

13.10.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №3для дітей

19

Концерт Олександра Пономарьова «Полонила ти…»

13.10.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

20

Урочиста хода у вишиванках та покладання квітів Героям визвольних змагань

14.10.2017р. 10.00 год.

Управління культури і мистецтв, Управління організаційно-виконавчої роботи / Проспект С. Бандери – площа біля пам’ятника С. Бандері

21

Виставка-інсталяція дереворитів українського художника, графіка, громадського і політичного діяча, члена ОУН і УГВР, Лицаря Срібного Хреста Заслуги Ніла Хасевича

14.10.2017р. з 10.00 год.

Управління культури і мистецтв / Площа біля пам’ятника С. Бандері

22

Похід до могили загиблих воїнів УПА, поминальний молебень, покладання квітів. (Концертна програма у виконанні вокального ансамблю «Березівка»)

14.10.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Могила воїнів УПА / Мікрорайон «Пронятин»

23

Святковий концерт за участю художніх колективів та окремих виконавців м. Тернополя, а також переможців фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», з нагоди 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

14.10.2017р. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Театральний майдан

24

Розважальна молодіжна програма для молоді: «Козацька слава не вмре, не загине!»

14.10.2017р. 20.00 год.

Управління культури і мистецтв / КУ Будинок культури «Кутківці»

25

Міжнародний турнір з бодібілдингу

15.10.2017р. 10.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

26

Концерт Христини Соловій

17.10.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

27

Інтерактивна гра «Спортивний дайджест»

17.10.2017 р. 11.25 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / ТЗОШ № 24

20.10.2017 р. 11.25 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / ТЗОШ № 24

28

Обмінний концерт за участю художньої самодіяльності Будинку культури «Пронятин» із програмою «Хай квітне щасливо моя Україна!»

22.10.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / КУ Будинок культури «Кутківці»

29

Майстер – клас Дмитра Карпачова

24.10.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

30

Еколого-правовий урок «І тварину, і людину покарано за провину»

25.10.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дітей - Музей національної іграшки

31

Дisplay-кроссинг «Невідома Японія» / до року Японії в Україні

25.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека

32

Слайд- лекція «Сучасна вища освіта в Україні»

26.10.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна міська бібліотека

33

Фестиваль за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» в рамках проведення ІІІ Дворових Олімпійських ігор. Фінал.

26.10.2017 р. 16.00 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Зал спортивних ігор ТНПУ ім. В.Гнатюка.

34

Молодіжно – розважальна програма

28.10.2017р. 20.00 год.

Управління культури і мистецтв / КУ Будинок культури «Пронятин»

35

Підтвердження звань колективів художньої самодіяльності ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса

29.10.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

Примітка: можливі зміни щодо дати проведення заходів.