Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
18.01.12
19 січня 2012;  автор: admin
42 В.В.Мединський
Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за Тернопільською міською радою на об’єкти нерухомого майна за адресами: -підвальне приміщення № 51 площею 14,5 кв.м за адресою вул. Д.Вишневецького,1; -будівлі за адресою вул. Татарська,20 загальною площею 212,3кв.м. а саме:будинок гаража та кладової літери “Л” площею 124,8 кв.м та кімнати прийому їжі літери “К” площею 87,5 кв.м.
2.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації” видати свідоцтва про право власності за Тернопільською міською радою на зазначені в п.1 об’єкти.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

43 О.О.Марушій
Про надання дозволу на видачу державного акту про право власності на земельну ділянку на ім’я малолітніх дітей
При розгляді заяви та відповідних документів гр., яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., встановлено, що заявниця бажає оформити державний акт про право власності на земельну ділянку, площею 0,003 га, для індивідуального гаражного будівництва, яка розташована на території Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на ім'я дітей, 2002р.н., , 2005р.н.
Керуючись ч.2,,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дітей, 2002р.н., , 2005р.н., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати гр. дозвіл на оформлення державного акту про право власності на земельну ділянку, площею 0,003 га, для індивідуального гаражного будівництва, яка розташована на території Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на ім'я дітей, 2002р.н., , 2005р.н.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

44 О.О.Марушій
Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням
При розгляді заяв та відповідних документів гр., гр., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. 0, кв., встановлено, що гр.Дудар Людмила Яківна бажає подарувати частину квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я сина гр..
Квартира належить на праві приватної спільної сумісної власності гр., гр. на підставі свідоцтва про право власності, виданого 21.07.1997р. Тернопільським міським бюро технічної інвентаризації згідно із розпорядженням органу приватизації №23329 від 17.07.1997р.. Малолітні діти, 2007р.н., , 2011р.н., мають право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дітей , , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати гр. дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я гр.., де малолітні діти, 2007р.н., , 2011р.н., мають право користування житловим приміщенням.
2.Зобов’язати гр., гр. зберегти за дітьми , право користування житлом за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

45 О.О.Марушій
Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням
При розгляді заяв та відповідних документів гр., гр.а, які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., встановлено, що гр., гр. бажають подарувати частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я гр..
Квартира належить на праві приватної спільної часткової власності гр., гр., гр. на підставі свідоцтва про право власності, виданого 02.12.1996р. Тернопільським міським бюро технічної інвентаризації згідно із розпорядженням органу приватизації №19222 від 23.11.1996р., свідоцтва про право на спадщину серії ВРМ, №076260, посвідченого 18.10.2011р. Першою Тернопільської державної нотаріальної контори, за реєстром №4-2773. Малолітні діти Чопик Ірина Романівна, 2004р.н., , 2008р.н., мають право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дітей, , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати гр., гр. дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я гр., де малолітні діти, 2004р.н., , 2008р.н., мають право користування житловим приміщенням.
2.Зобов’язати гр., гр. зберегти за дітьми, право користування житлом за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

46 О.О.Марушій
Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири на її ім’я    При розгляді заяви та відповідних документів неповнолітньої дитини, 1995р.н., гр., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. гр., який проживає за адресою: с.Кобзарівка, Зборівського району Тернопільської області, встановлено, що гр., гр. бажають купити квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул. кв. на ім’я неповнолітньої доньки.
Керуючись ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ч.4 ст.32 Цивільного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи згоду батьків гр., гр., захищаючи житлові та майнові інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати неповнолітній дитині, за згодою батьків гр., гр., дозвіл на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. кв. на її ім’я.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

47 О.О.Марушій
Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир від імені малолітньої дитини
При розгляді заяви та відповідних документів гр., яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., гр., який проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. кв., встановлено, що заявники бажають здійснити продаж квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..
Квартира належить на праві приватної спільної часткової власності гр. гр.і та малолітній дитині, 2002р.н., на підставі свідоцтва про право власності, виданого 06.04.2006р. Тернопільським міським бюро технічної інвентаризації згідно із розпорядженням органу приватизації №39206.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати гр., гр. дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/3 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. кв. від імені малолітньої дитини.
2.Надати гр., гр. дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я малолітньої дитини.
3.Зобов’язати гр., гр. забезпечити дитину житлом на праві власності за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., житловою площею, не меншою за попередню. Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.06.2012р.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

48 М.М. Окаринський
Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» за адресою – проспект Степана Бандери, 96
Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 р. № 2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі, враховуючи протокол засідання ради з питань зовнішньої реклами від 11 серпня 2011 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати публічному акціонерному товариству «Райффайзен Банк Аваль» (ід.к.) дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, рекламний засіб розміром 11,50м*2,20м, за адресою проспект Степана Бандери, 96.
2.Начальнику управління стратегічного розвитку міста Окаринському М.М. в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами – О.І. Степанюка.

49 М.М. Окаринський
Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Маркетингові технології ПБС»
Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі, враховуючи протокол засідання ради з питань зовнішньої реклами від 04 листопада 2011 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Маркетингові технології ПБС» (ід.к. ) , дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком (додається).
2.Начальнику управління стратегічного розвитку міста Окаринському М.М. в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами – О.І. Степанюка.

50 М.Т.Чашка
Про надання населенню субсидій
Розглянувши протокол комісії з розгляду конфліктних ситуацій по наданню населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг від 15 грудня 2011 року, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ
Надати субсидії сім’ям власників житла та квартиронаймачів згідно з додатком (додається)

51 В.М.Болєщук
Про надання дозволу на перепоховання
Розглянувши заяву гр., яка проживає за адресою м. Тернопіль,вул. ,кв., враховуючи Постанову Тернопільського міськрайонного суду від 26 жовтня 2011р. справа №2-а-19546/11, керуючись Законами України «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р. №193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Дозволити гр. провести перепоховання останків покійного, який похований на міському кладовищі за адресою вул. , з родинного місця поховання Акімових в родинне поховання біля дружини.
2.Спеціалізованому комунальному підприємству “Ритуальна служба“ Тернопільської міської ради провести перепоховання у відповідності до вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

52 В.М.Болєщук
Про розгляд заяви гр. Цимброовського П.М. гр. Цимбровської С.М. гр. Цимбровського А.П. щодо погодження проведеного перепланування квартири
Розглянувши заяву гр. Цимбровського Петра Митрофановича, гр. Цимбровської Світлани Мартьянівни, гр. Цимбровського Андрія Петровича, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Погодити здійснене гр. Цимбровським Петром Митрофановичем, гр. Цимбровською Світланою Мартьянівною, гр. Цимбровським Андрієм Петровичем перепланування і вважати квартиру № в будинку за адресою вул. трикімнатною, загальною площею 64,1кв.м., житловою площею 41,5кв.м. (план – схема додається).
2.Товариству з обмеженою відповідальністю ”Міське бюро технічної інвентаризації”, комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Житловик» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

53 В.М.Болєщук
Про розгляд заяви гр. щодо погодження проведеного перепланування квартири
Розглянувши заяву гр. , погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Погодити здійснене гр. перепланування і вважати квартиру № в будинку за адресою вул. двокімнатною, загальною площею 103,6кв.м., житловою площею 34,4кв.м. (план – схема додається).
2.Товариству з обмеженою відповідальністю ”Міське бюро технічної інвентаризації”, дочірньому підприємству «Добродій-сервіс-2» товариства з обмеженою відповідальністю «Добродій-ЛТД» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

54 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність …
7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

55 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність …
9.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-8 та видати свідоцтва.

56 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність …
14.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-13 та видати свідоцтва.

57 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, Рішенням Тернопільської міської ради «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» №6/8/9 від 19.05.2011 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність …
3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п.1-2 та видати свідоцтва.

58 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку
Розглянувши заяву Сенатович О.Л., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність Сенатович Оксані Любомирівні та Сенатович Тетяні Любомирівні квартиру № загальною площею 19,1кв.м. в гуртожитку за адресою проспект .
2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

59 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку
Розглянувши заяву Барської Р.О., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність Барській Раїсі Олександрівні квартиру № загальною площею 13,4кв.м. в гуртожитку за адресою проспект.
2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянці жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

60 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність …
4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

61 Б.М.Малимін
Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Передати у власність …
6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

62 Б.М.Малимін
Про розірвання договору
Керуючись статтями 18, 28, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 651 Цивільного кодексу України та статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Розірвати Договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста від 11.02.2010 р., зареєстрований рішенням виконавчого комітету №621 від 15.04.2010 р., укладений між Виконавчим комітетом Тернопільської міської ради та Костецькою Марією Володимирівною за згодою сторін.

63 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності за Китай Г.П.
Розглянувши заяву Китай Г.П. (іден. номер ), керуючись ст.ст.325, 331, 332 Цивільного Кодексу України, п.п. 8.1, 8.2 Тимчасового положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за Китай Галиною Павлівною на трикімнатну квартиру № загальною площею 139,5кв.м., житловою площею 45,3кв.м. за адресою. Видати свідоцтво.
2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.

64 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності за Курницьким П.Б.
Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Станько М.Б. (ідентифікаційний номер ), керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за Курницьким Петром Богдановичем на приміщення офісу № загальною площею 26,1кв.м. в житловому будинку за адресою вул. . Видати свідоцтво.
2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.2.

65 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності за Ткаченко Н.В.
Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Гладкого М.П. (ід. номер ), керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за Ткаченко Наталією Володимирівною на трикімнатну квартиру № загальною площею 81,6кв.м., житловою площею 42,9кв.м. в житловому будинку за адресою вул. . Видати ордер. Видати свідоцтво.
2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.

66 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності на гараж в ОК «Тернобуд» за адресою вул. Тролейбусна,5а
У зв’язку із закінченням будівництва 77-індивідуальних гаражів обслуговуючого кооперативу «Тернобуд» за адресою вул. Тролейбусна,5а, з метою належного утримання і експлуатації та приймаючи до уваги клопотання обслуговуючого кооперативу «Тернобуд» (іден. код ), керуючись ст. 325 Цивільного кодексу України, п.п.8.1,8.2 Тимчасового положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за Микиташ Оксаною Степанівною на гараж № загальною площею 43,1кв.м. в обслуговуючому кооперативі «Тернобуд» за адресою вул. Тролейбусна,5а. Видати свідоцтво.
2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.

67 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності на квартири та приміщення в багатоквартирному житловому будинку з офісними приміщеннями за адресою вул. Назарія Яремчука,26
У зв’язку з закінченням будівництва багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями за адресою вул. Назарія Яремчука,26 з метою належного утримання і експлуатації та приймаючи до уваги клопотання Глушко Марії Миколаївни (іден.номер ) та фізичної особи-підприємця Кальби Людмили Романівни (іден.номер ), керуючись ст.ст.325, 331 Цивільного кодексу України, п.п.8.1., 8.2. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Присвоїти в багатоквартирному житловому будинку з офісними приміщеннями за адресою вул. Назарія Яремчука,26 номера: - квартирам з 1 до 12; - адміністративному приміщенню 13; - приміщенням офісів 14, 15.
2.Оформити право власності за фізичними особами: -…
7.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.п.2-6.

68 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності на квартири в 124-квартирному житловому будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. С.Наливайка,1а
Розглянувши клопотання відкритого акціонерного товариства «Тернопільський електромеханічний завод» та кооперативу «Союз», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за фізичними особами: – …
4.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.п.1-3.

69 О.О.Марушій
Про надання соціального статусу малолітній дитині та її влаштування
При розгляді листа служби у справах дітей Збаразької районної державної адміністрації та відповідних документів відносно надання соціального статусу малолітній дитині , 21.12.2011р.н., зареєстрованої відділом державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільського міського управління юстиції ( актовий запис за №60 від 12.01.2012 року), встановлено, що мати написала письмову відмову від новонародженої дитини у лікувальній установі, про що складено акт про покинуту дитину в пологовому будинку від 22.12.2011 року. Дитина зареєстрована згідно рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 11.01.2012р. № 40 « Про реєстрацію новонародженої дитини».
Керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.22 постанови Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати малолітній дитині , 21.12.2011р.н., соціальний статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
2.Влаштувати малолітню дитину, 21.12.2011р.н.,., у комунальну установу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини» на повне державне утримання.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

70 В.М.Болєщук
Про визначення замовника
Розглянувши звернення відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Визначити відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради замовником робіт із будівництва будівлі обслуговування ринкової інфраструктури.
2.Відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: - виконати роботи без залучення бюджетних коштів; - визначити інвестора та укласти з ним відповідний договір.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

71 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності на квартири та приміщення в 265-квартирному житловому будинку з приміщеннями торгівлі, побуту і творчими майстернями (І черга будівництва 154 квартирного житлового будинку з творчими майстернями) за адресою вул. М.Вербицького,22
У зв’язку із закінченням будівництва 265-квартирного житлового будинку з приміщеннями торгівлі, побуту і творчими майстернями (І черга будівництва 154 квартирного житлового будинку з творчими майстернями) за адресою вул. М.Вербицького,22 з метою належного утримання і експлуатації та приймаючи до уваги клопотання виробничого кооперативу «Товариство індивідуальних забудовників «Добробуд» (ід.код 24633454), керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Присвоїти в 265-квартирному житловому будинку з приміщеннями торгівлі, побуту і творчими майстернями (І черга будівництва 154 квартирного житлового будинку з творчими майстернями) за адресою вул. М.Вербицького,22 номера: – квартирам з 1 до 47, з 52 до 158; – приміщенням творчих майстерень з 48 до 51; – приміщенням 287, 288 2.Оформити право власності за фізичними особами: –…
13.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.п.2-12.

72 О.О.Марушій
Про реєстрацію новонародженої дитини
При розгляді заяви гр.Янковської Олени Володимирівни, яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. Новий Світ,93, кв.66 та відповідних документів відносно реєстрації новонародженої дитини, встановлено, що мати Янковська Олена Володимирівна 04.11.2011 року в Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина» народила хлопчика. Батько дитини Пасічник Василь Богданович відмовився від реєстрації дитини.
Керуючись п.20 розділу ІІІ «Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні», враховуючи заяву матері гр. Янковської Олени Володимирівни, з метою захисту прав та інтересів новонародженої дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Відділу РАЦСу Тернопільської міського управління юстиції в Тернопільській області провести реєстрацію новонародженої дитини з присвоєнням прізвища Янковський.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

73 О.О.Марушій
Про надання дозволу на зміну прізвища малолітньої дитини
При розгляді заяв та відповідних документів гр., щодо зміни прізвища малолітньої дитини , 2003р.н., зареєстрованого відділом РАЦСу Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області України (а/з від 01.10.2003р. за №1773), встановлено, що мати дитини бажає змінити прізвище сина з на .
Керуючись ч.3 ст.148 Сімейного кодексу України та те, що батько гр. згідно рішення Тернопільського міськрайонного суду від 19.10.2011р. (справа №2-1860/11) позбавлений батьківський прав, захищаючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати дозвіл на зміну прізвища малолітньої дитини, 2006р.н., з прізвища на прізвище.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

74 О.О.Марушій
Про надання дозволу на зміну прізвища малолітньої дитини
При розгляді заяв та відповідних документів гр., щодо зміни прізвища малолітньої дитини, 2009р.н., зареєстрованої відділом РАЦСу Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області України (а/з від 18.01.2010р. за №79), встановлено, що мати дитини бажає змінити прізвище доньки з на .
Керуючись ч.3 ст.148 Сімейного кодексу України та те, що батько гр.згідно рішення Тернопільського міськрайонного суду від 12.09.2011р. (справа №2-1467/10) позбавлений батьківський прав, захищаючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати дозвіл на зміну прізвища малолітньої дитини, 2009р.н., з прізвища на прізвище .
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

75 О.О.Марушій
Про надання дозволу на зміну прізвища малолітньої дитини
При розгляді заяв та відповідних документів гр., щодо зміни прізвища малолітньої дитини, 2006р.н., зареєстрованого відділом РАЦСу Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області України (а/з від 18.05.2006р. за №999), встановлено, що мати дитини бажає змінити прізвище сина з на .
Керуючись ч.3 ст.148 Сімейного кодексу України та те, що батько гр. згідно рішення Тернопільського міськрайонного суду від 28.09.2011р. (справа №2-3685/10) позбавлений батьківський прав, захищаючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати дозвіл на зміну прізвища малолітньої дитини, 2006р.н., з прізвища на прізвище .
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

76 О.О.Марушій
Про затвердження висновку щодо участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо
Розглянувши заяву та матеріали про участь батька у вихованні дитини, 19.05.2009р., керуючись ст.157,158 Сімейного кодексу України, ст.8,11,12 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи пропозиції опікунської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити висновок про участь батька у вихованні дитини, 19.05.2009р., (висновок додається).
2.Службі у справах дітей направити висновок до Тернопільського міськрайонного суду для вирішення питання по суті.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

77 О.О.Марушій
Про затвердження висновку щодо участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо    Розглянувши заяву та матеріали про участь батька у вихованні дитини, 30.08.2008р.н., керуючись ст.157,158 Сімейного кодексу України, ст.8,11,12 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи пропозиції опікунської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити висновок про участь батька у вихованні дитини, 30.08.2008р.н., (висновок додається).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

78 О.О.Марушій
Про затвердження висновку щодо участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо    Розглянувши заяву та матеріали про участь батька у вихованні дітей, 23.11.2000р.н., 03.10.2005р.н., керуючись ст.157,158 Сімейного кодексу України, ст.8,11,12 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи пропозиції опікунської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити висновок про участь батька у вихованні дітей , 23.11.2000р.н., 03.10.2005р.н., (висновок додається).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

79 О.О.Марушій
Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини
Розглянувши позовну заяву та матеріали справи про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини, 20.10.2004р.н., керуючись ч.2, ч.5 ст. 19, п.2 ч.1 ст.164, Сімейного кодексу України, ст.8, 12 Закону України “Про охорону дитинства”, враховуючи пропозиції опікунської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1.Затвердити висновок про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини, 20.10.2004р.н., (висновок додається).
2.Службі у справах неповнолітніх та дітей направити висновок до Тернопільського міськрайонного суду для вирішення питання по суті.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

80 О.О.Марушій
Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини
Розглянувши позовну заяву та матеріали справи про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини, 24.11.2007р.н., керуючись ч.2, ч.5 ст. 19, п.2 ч.1 ст.164, Сімейного кодексу України, ст.8, 12 Закону України “Про охорону дитинства”, враховуючи пропозиції опікунської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1.Затвердити висновок про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини, 24.11.2007 р.н., (висновок додається).
2.Службі у справах неповнолітніх та дітей направити висновок до Тернопільського міськрайонного суду для вирішення питання по суті.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

81 О.О.Марушій
Про надання соціального статусу неповнолітнім дітям
При розгляді заяви та відповідних документів, 09.01.1950р.н., яка проживає за адресою: с.Товстолуг, вул. , Тернопільського району Тернопільської області стосовно надання соціального статусу її підопічним:, 02.02.1996 р.н. зареєстрованого відділом РАГСу Тернопільського міськвиконкому ( свідоцтво про народження від 27.02.1996р. а/з за №368), , 05.01.1998 р.н. зареєстрованого відділом РАГСу Тернопільської міської ради ( свідоцтво про народження від 02.04.1998р. а/з за №602), встановлено, що мати, померла (свідоцтво про смерть від 01.09.2011 рок а/з №1124) батько, Цірук Ігор Анатолійович рішенням Тернопільського міськрайонного суду від 16.12.2011 року позбавлений батьківських прав. Рішенням вище вказаного суду піклувальником неповнолітніх дітей ., призначено бабусю по матері.
Керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.22, 24 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Надати неповнолітнім, 02.02.1996 р.н., 05.01.1998 р.н. соціальний статус дітей, позбавлених батьківського піклування.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

82 В.В.Мединський
Про переукладення договорів оренди
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 18.05.2011р. № 810 “Про передачу на баланс будівель” виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Переукласти договори оренди на нежитлові приміщення з юридичними особами в будівлі комунальної власності за адресою вул. Кн.Острозького,32 переданій на баланс управління обліку та контрою за використанням комунального майна від КП “Тернопільміськсвітло” терміном по 31.01.2014р. згідно з додатком (додається).
2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна оформити договори оренди на приміщення, вказані в п.1 - даного рішення.
3.Зобов’язати орендарів питання перепланування та реконструкції приміщень погоджувати з управлінням з питань містобудування та архітектури міської ради у встановленому порядку.
4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячної орендної плати за землю суб’єктам господарської діяльності вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

83 В.В.Мединський
Про надання в оренду майна комунальної власностіВ п.1 рішення внесено зміни на підставі рішення МВК від 4.03.2015р. №174Керуючись частиною 4 статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", частиною 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженим рішенням міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:В п.1 рішення внесено зміни на підставі рішення МВК від 4.03.2015р. №1741.Надати в оренду управлінню Державної Міграційної служби України в Тернопільській області (ідентифікаційний код …, юридична адреса м.Тернопіль, вул. Валова,11) нежитлові приміщення комунальної власності за адресою м.Тернопіль, бульвар С.Петлюри,6, 1-поверх, загальною площею 171,3 кв.м, для використання під розміщення паспортно-реєстраційної та міграційної служби.2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення.3.Зобов’язати орендаря погоджувати перепланування та реконструкцію приміщень з управлінням містобудування, архітектури та кадастру міської ради у встановленому порядку.4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.
84 Б.М.Малимін
Про оформлення права власності за ТОВ «Епіцентр Н»
Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Епіцентр Н» (ід.код ) та товариства з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» (ід.код ), керуючись ст.ст. 109, 325 Цивільного Кодексу України, п.п. 8.1, 8.2 Тимчасового положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Оформити право власності за товариством з обмеженою відповідальністю «Епіцентр Н» на будівлі: – ангару під літерою «Б» (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 408,7кв.м. за адресою вул. Поліська,7; – трансформаторної під літерою «Г» (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 80,2кв.м. за адресою вул. Поліська,7; – насосної під літерою «Г’» (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 57,0кв.м. за адресою вул. Поліська,7. Видати свідоцтва.
2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.

85 Б.М.Малимін
Про внесення доповнень в Порядок визначення осіб для дольової участі в будівництві здешевленого житла, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.10.2011р. № 1767 та надання права участі громадянам в будівництві здешевленого житла
Розглянувши звернення Данильчук М.П.(іден. номер ), Чухрай Г.В. (іден. номер ), відповідно до Порядку визначення осіб для дольової участі в будівництві здешевленого житла, затвердженого рішення виконавчого комітету міської ради від 19.10.2011р. №1767, враховуючи протокол №3 засідання комісії з питань відбору осіб для дольової участі в будівництві здешевленого житла при виконавчому комітеті міської ради від 14.12.2011року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Внести зміни в підпункт 1.1 пункту 1 частини «Умови та порядок відбору осіб» Порядку визначення осіб для дольової участі в будівництві здешевленого житла, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.10.2011р. № 1767 «Про затвердження Порядку визначення осіб для дольової участі в будівництві здешевленого житла» та викласти його в наступній редакції: «Перебування кандидата на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Виняток становлять громадяни, які є інвалідами І групи».
2.Надати Данильчуку Михайлу Петровичу право участі в будівництві здешевленого житла в Обслуговуючому кооперативі «Товариство індивідуальних забудівників «Цукровар» за адресою вул. .
3.Надати Чухрай Галині Володимирівній право участі в будівництві здешевленого житла в Обслуговуючому кооперативі «Товариство індивідуальних забудівників «Цукровар» за адресою вул. .
4.Зобов’язати громадян, вказаних в п.п.2,3 даного рішення в 15-денний термін надати Тернопільській міській раді підтверджуючі документи (паспорт забудови, договір і т.п.) укладені із забудовником про участь в будівництві здешевленого житла.

86 Б.М.Малимін
Про впорядкування проживання мешканців гуртожитку за адресою проспект Злуки,17
Розглянувши звернення органу самоорганізації населення – будинкового комітету «Злуки,17» (іден. код , з метою врегулювання питання проживання громадян в гуртожитку за адресою проспект Злуки,17, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Житловим кодексом, Цивільним кодексом України, Примірним положенням про гуртожитки, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання їм жилих приміщень…», враховуючи рішення міської ради від 05.01.2012р. № 6/18/10 «Про впорядкування та визнання права на проживання мешканців гуртожитку за адресою просп. Злуки,17», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Впорядкувати проживання одиноких громадян в кімнатах №№91 ¬– 99 другого поверху гуртожитку за адресою проспект Злуки,17, шляхом їх переселення та укомплектування кімнат вищих поверхів даного гуртожитку.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.

87 В.М.Болєщук
Про затвердження фінансового плану комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Тернопільміськсвітло" на 2012 рік
Керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 18.08.2011р. №1372 "Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств" та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Тернопільміськсвітло" на 2012 рік (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

88 І.Г.Мединський
Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільелектротранс» на 2012 рік
На виконання рішення виконавчого комітету від 18.08.2011р. «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Тернопільелектротранс» на 2012 рік (додається).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Камінського.


miskrada_download      
Рішення виконавчого комітету