Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
04.09.15 №268
04 вересня 2015;  автор: admin

04.09.2015р.                                                                                                № 268

 

 

Про проведення заходу

«Дні сталої енергії» у м. Тернополі

 

З метою інформування та стимулювання мешканців міста до зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності, на виконання рішення міської ради від 29.11.2013р. №6/39/2 «Про затвердження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) м. Тернопіль», з метою виконання зобов’язань, передбачених Угодою мерів та популяризації енергозбереження, за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» та Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Провести 16-17 жовтня 2015р. захід «Дні сталої енергії» у м. Тернополі.

2.Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення заходу «Дні сталої енергії» у м. Тернополі, згідно з додатком (додається).

3.Організаційному комітету вказаному в п. 2 розпорядження в термін до 18.09.2015р. розробити план заходів з зазначенням термінів виконання та відповідальних осіб.

4.Відділу зв’язків громадськістю та засобами масової інформації забезпечити висвітлення заходу «Дні сталої енергії» у м. Тернополі в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

 

Міський голова                                                                                        С.В. Надал