Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
06.06.11 №279
08 червня 2011;  автор: admin

06.06.2011р.                                                                                                         № 279

 

 

Про забезпечення права на

доступ до публічної інформації

 

Внесено зміни на підставі розпорядження від 02.08.2011р. № 377 (в п.3.4. Положення)

Внесено зміни на підставі розпорядження міського голови від 09.12.2013р. №472

 

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1.Затвердити Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у Тернопільській міській раді (надалі Положення).

2.Призначити відділ звернень та документообігу управління організаційно – виконавчої роботи відповідальним з питань запитів на інформацію, ведення їх обліку, систематизації та аналізу.

3.Визначити, що місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями є:

- відділ звернень та документообігу управління організаційно-виконавчої роботи, за адресою вул. Листопадова, 6;

- архівний відділ міської ради, за адресою вул. Коперніка,1.

4.Визначити відповідальними:

4.1 Калуш К.В. – начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації за оприлюднення та оновлення на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради в мережі Інтернет інформації переліченої у п.3.3. Положення.

4.2.Добрікову С.Є. – начальника управління організаційно-виконавчої роботи за систематичне ведення обліку документів, які створюються в процесі діяльності Тернопільської міської ради і знаходяться в її володінні, розміщення та оновлення на інформаційних стендах інформації переліченої у п. 3.4 Положення.

4.3.Керівників структурних підрозділів щодо забезпечення доступу запитувачів до інформації, контролю щодо задоволення запитів на інформацію, які перебували на розгляді відповідного підрозділу.

5.Доручити Калуш К.В., начальнику відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, розмістити на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради в мережі Інтернет розділ (блок), в якому помістити Положення та інформацію перелічену у ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хімейчука І.С.

 

 

Міський голова                                                                                             С.В. Надал