Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Медицина
27 червня 2017; автор: Михайло
Доброго дня. Я житель м. Тернополя (приписаний в Тернополі) , учасник бойових дій (приймав участь в АТО в складі 3 окремого полку спеціального призначення) член партії Національний Корпус. І мене цікавить рішення міської ради про оплату лікування в тернопільських лікарнях громадян які неприписані в Тернополі. на підставі чого були приняті такі рішення, адже по Конституції України \"Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров\'я, медичну допомогу та медичне страхування. Охорона здоров\'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм. Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров\'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.\" Дотогош дані кошти перераховуються не на рахунок лікарень, а в благодійний фонд. згідно закону України внески в благодійний фонд є добровольними.
Подяка
27 червня 2017; автор: Олена
Педагогічний та батьківський колективи ДНЗ № 20 і ТСЗШ І ступеня з вивченням економіки висловлюють щиру подяку міському голові Надалу Сергію Віталійовичу та депутату міської ради Шморгаю Олегу Васильовичу за відремонтовану дорогу і пішохідну доріжку по вулиці С. Бандери. Тепер поблизу наших закладів зручно та комфортно.
Школа
26 червня 2017; автор: Тетяна
Доброго дня.Пане мер дайте будь-ласка відповідь на питання.На основі чого в школах в обов\'язковому порядку вимагають в школярів індефікаційний код,навіть для початкових класів.Якщо я не претендую ні на проїзний,ні на учнівський,не користуюсь ніякими пільгами і виплат не отримую ніяких.Адже згідно Закону України,це є порушення прав людини,тому що через свої релігійні переконання,закон передбачає можливість відмови від нього.Наскільки мені відомо,індефікаційний номер для школярів є добровільним і приноситься за бажанням батьків.Чому ж в школі в примусовому порядку його вимагають???
дитячі садочки
26 червня 2017; автор: наталія
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чому в садочках досі вимагають медичні довідки про стан здоров\"я дитини, якщо вона була відсутня більше трьох днів. Мені відомо, що вже рік діє новий санітарний регламент, в якому зазначається, що довідок в таких випадках не потрібно.
Зламана гілка над дитячим майданчиком
26 червня 2017; автор: Руслан
Доброго дня. Хочу повідомити про те що над дитячим майданчиком в сфері по вул Миру на сухому дереві висить зламана гілка, яка в любий момент може впасти прямо на голову дітям. Прохання вжити негайних заходів і зрубати засохші дерева, які загрожують безпеці дітей
тролейбуси
26 червня 2017; автор: Оксана
Шановна мерія! В літній період набагато більше людей працездатного віку довше гуляють по Тернополю, і, відповідно, пізніше повертаються додому. Думаю, що на час більшого світлового дня варто було б тролейбусним маршрутам продовжити тривалість. Підтвердженням їх потрібності є те, що 11-й маршрут у вечірній час їде переповнений. Але ще потрібно було б в інших напрямках, а таких немає. Прошу вашого сприяння в цьому.
Ремонт прибудинкової території по вул. 15 Квітня 3
26 червня 2017; автор: Микола
Коли буде проведено ремонт прибудикової території на 15 Квітня 3?
рух транспорту
23 червня 2017; автор: Людмила
Доброго дня. Скажіть, чому після 18.00 на ринок не їде автобус №7, в його розкладі відзначений рух до 20.00, тролейбус № 5 після 17.00 на ринок не звертає, а їде через центр, маршрут №12 їздить також до 18.00. Там окрім ринку живуть люди і немало. Скажіть як добратися матусям з малими дітьми додому. Дякую. Надіюсь на вашу допомогу.
Пробудинкова територія.
23 червня 2017; автор: Микола
Зробіть будь ласка ремонт прибудинкової території по вул. Довженка 7. Двір великий, але дітям гратися нема де, дорожне покриття в жахливому стані.
Ремонт
22 червня 2017; автор: Маша
Добрий день. Скажіть будь-ласка на коли запланований ремонт прибудинкової тереторії на вул. Л. Курбаса підїзд №2