Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
щодо вивозу сміття
15 грудня 2017; автор: Наталя
Доброго дня! Проінформуйте будь ласка, яке підприємство з листопада 2017 року вивозить сміття по вулиці Чубинського (ЖЕК ПП \"Люкс\")? Раніше цю роботу робило ПП «Екотерн», на сьогодні в переліку підприємств для оплати за послуги (при оплаті через банкомат Приватбанку) його немає.
Відкритий каналізаційний люк біля шкіл, поліклініки, пошти
15 грудня 2017; автор: Надія
На проїзді біля стадіону 28 і 29 шкіл (Морозенка 7) вже давно немає кришки від каналізаційного люка. По цій ділянці щодня їдуть багато авто, ходять діти, недалеко дитяча поліклініка і пошта, куди ходять маленькі дітки, пенсіонери. Потрібно закрити отвір каналізаційного люка, щоб не допустити трагічного випадку. Куди звертатись, щоб вирішити цю проблему?
Поект бюджету 2018р
14 грудня 2017; автор: Назар
Підкажіть будь-ласка, де на сайті міської ради розміщений проект бюджету міста на 2018р По можливості надайте ссилку для ознайомлення!!!
дитячий садок
14 грудня 2017; автор: Марина
Доброго дня. Питання наступне: Чи може завідувач дитячого садка заборонити батькам запрошувати на свята своїх фотографа і оператора, пояснюючи відмову тим, що в садочку є договір з певною фотостудією?
ДНЗ №38. Ліхтарі
14 грудня 2017; автор: Олена
На території ДНЗ №38 не світять вуличні ліхтарі, тобто у вечірній час територія садочка не освітлюється. Діти повертаються додому у темряві. Просимо вирішити це питання
договір про міжбюджетний трансфер
13 грудня 2017; автор: Тетяна
Доброго дня! яка процедура укладання договору про міжбюджетний трансфер? до кого звертатись? які документи потрібні ? (я і моя дитина не прописані в тернополі, дитина відвідує дит садок в тернополі,проживаємо фактично також в тернополі, я працюю офіційно в тернополі і моя організація сплачує податки в тернопільський міський бюджет)...поясніть також: чому громада, в якій я лише фактично зареєстрована, але не проживаю і не сплачую туди податки повинна платити за мою дитину? чи є в цьому логіка?
реклама на транспорті
13 грудня 2017; автор: алла
Зверніть увагу на рекламі на міському транспорті -вікна повністю або частково заліплені рекламою це мае ніякого естетичного вигляду а пасажири їдуть як в коробках шофер не оголошує зупинки а вмороз вікна щей замерзають .Прохання забороніть рекламу на вікнах міського транспорту
плата за дошкільний дитячий заклад
13 грудня 2017; автор: Лучинський Михайло
Мій син і невістка працюють у державній установі м. Тернополя. Сплачують податки у Тернопільський бюджет. Прописані Вони у Інших областях України, а внук стоїть на обліку у Тернопільській міській поліклініці. Чи повинні вони платити за дитячий садік повну вартість, як пропонує міська рада. Наперед вдячний за відповідь. З повагою Лучинський Михайло Антонович
дитячий садок 22
13 грудня 2017; автор: Галина
Доброго дня. Хочу звернути вашу увагу на те, що в 22 садочку закрили центральний вхід до садочку. Мотивують тим, що вхід (сходи) аварійний. Вже пройшло три місяці і ніхто не ремонтує. Батьки так розуміють, що це буде продовжуватись ще цілу зиму. Що потрібно зробити, щоб відремонтували вхід?
Робота Палацу кіно
13 грудня 2017; автор: Василь
Доброго дня. звертаюся до вас, щодо роботи, компетентності та комунікативності працівниці Палацу кіно. Сьогодні з друзями ми хотіли піти на фільм Будинок Слово, заледве додзвонившись до працівниці, вона в нахабній формі відповіла, що понеділок вівторок ніяких сеансів немає, на запитання які саме фільми транслюються, вона теж не відповіла, оскільки треба іншого працівника для цієї інформації. І просто кинула слухавку, коли я намагався пояснити, що на фейсбук сторінці чомусь вказаний телефон Оксфор Медікал, а не кінотеатру. Загалом прошу вас проаналізувати ефективність роботи даного кінотеатру. Перегляньте будь ласка кількість продажу квитків на фільми, кількість глядачів на заходах, бо мені видається, керівництво кінотеатру - взагалі нічого не робить для популяризації кіно.  На останньому фестивалі Бразильського кіно в залі сиділо 4 людини...Дуже рідко взагалі там можливо попасти на фільм, а ще потрібно привести мінімум ще 3 друзів, щоб подивитися щось, оскільки для двох вони не показують кіно. Це абсолютний нонсенс. Вважаю таку роботу абсолютно не задовільною. Про фільми ніде не повідомлється, 5 фейсбук сторінок та сайт не оновлюються роками і тільки один обдертий стенд на розі Чорновола та Франка, деколи змінює афішу. Прошу