Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
школа 1 вересня
18 серпня 2017; автор: Тернополянин
Шановний мер. У мене виникло одне запитання до Вас а точніше до відділу освіти. не загорами 1 вересня а в школі №24 м. Тернополя для першокласників бракує шкільних парт та стільців, а також шкільні кабінети навіть не підготовлені, елементарного косметичного ремонту навіть не зроблено. Питання: за чим дивиться відділ освіти і навіщо він взагалі потрібен разом із пані Похиляк????????? із цього випливло що батькам потрібно купити своїм дітям-першокласникам шкільні парти та стільці, а також зробити ремонт у класі, оскільки вибачте за грубість там \"та як коні чухалися\". Добре що вже вікон не треба вставляти бо через стільки років я вже гадаю батьки у всіх школах Тернополя поміняли вікна. Чекаємо вагомих зрушень по даному питанню. З повагою батьки першокласників.
Звернення щодо оголошення подяки
18 серпня 2017; автор: Галина Собчук
Я проживаю в Києві.В нашу родину прийшла біда- 21 липня мій племінник поступив в реанімацію 2-ї міської лікарні(впав в кому). Не буду розповідати що ми пережили. Я хочу подякувати всім співробітникам відділення під керівництвом Семків А.Л. (лікарям,\\r\\nмедсестрам,санітаркам)особливо лікарю- Василю Миколайовичу, головному лікарю Кміті В.В.. який маючи величезне адміністративне навантаження та відповідальність встигає оглядати хворих ,всім лікарям які приходили на консультації,лікарям сусіднього гастроентерологічного відділення, які підтримували морально. \\r\\nНизький уклін Вам за Вашу працю, чуйність, Хай Бог Вас береже.\\r\\n Я прошу керівництво Міської Ради оголосити подяку колективу\\r\\nлікарні і чекаю на відповідь. З повагою Галина Собчук \\r\\nтел.0672328193 ,пошта-sgalina@email.ua
Карантинний бур\'ян Амброзія полинолиста
18 серпня 2017; автор: Вікторія
Доброго дня. На ділянці дороги Репіна-Вербицького навпроти дитячого будинку росте небезпечний для людей та довкілля карантинний бур\'ян Амброзія полинолиста, висотою до 1,5 метра. Рослина цвіте вже два місяці і жодна служба не проводить будь-яких дій (скошування, спалювання тощо). Прийміть, будь ласка, рішення для боротьби з цим злісним бур\'яном. Дякую.
сухі дерева у сквері
17 серпня 2017; автор: Оксана
Доброго дня. Шановна меріє, працівники "Зеленого господарство" недобросовісно ставляться до своїх обовязків. У сквері Лепкого вони зрізали лише ті дерева, що вказані були у повідомленні на вашому сайті. А з боку 21-ї школи стоять 4 сухі тополі, попри саму стежку, де ходять з малими дітьми. З протилежного боку - половина верби засохла, величезі гілки її нависли над ігровим майданчиком. Хіба їм треба кожне дерево показувати, адже коли все ще навкруги зелене - їх і так добре видно. Якщо дерева загрожують життю чи здоров'ю людей, їх зрізують негайно, не чекаючи закінчення вегетаційного періоду.
маршрути
17 серпня 2017; автор: Таня
Доброго дня! питання маршрутів , зі східного (Стадіон) до (Текстильника) не добратися.Або до жд.Вокзалу бігти треба ,або єдиний тролейбус №10 пів міста обєжаєш. Самі маршрути дуже накладені один на одний .Східний це взагалі питання окреме, там один 12 через вул.Дівочу і то з базару.....
ЖЕК
16 серпня 2017; автор: Іван
Просимо вас посприяти щодо дороги по стадникової 17 яка вже розтовчена і також тратуари також ЖЕКАМ просимо ретельніше прибирати підїзди не тоді коли потрібно підписати раз на двадцять років якийсь папірець щоб вони надалі получали заробітну плату за невиконану роботу це РАЗ а подруге ми жителі будинку сплачуємо регулярно плату за послуги де враховано Прибирання підїздів сходових клітокта УТРИМАННЯ на сходових клідках!!!! з жодних цих пунктів невиконано! тепер постає питання чи я ХОЧУ платити за жек чи малі кошти
28 серпня вихідний?
16 серпня 2017; автор: Наталя
Доброго дня, будь ласка, дайте чітку відповідь на запитання про те, чи день 28 серпня робочий чи вихідний у м. Тернополі ? особливо цікаво для освітян міста.
ремонт дороги і міжбудинкового проїзду
15 серпня 2017; автор: Руслан
Доброго дня. Звертаюсь з приводу ремонту дороги між будинками по вул Миру 3 і 4. Дорога була зруйнована внаслідок ремонту підземних комунікацій. однак вже пройшло 2 тижні а дорожнє покриття не відновлено. Щебінь вже просів і скоро буде неможливо проїхати автомобілем до будинку. Крім того постійно пилюка внаслідок проїзду автомобілів нема чим дихати. Прохання в найкоротші терміни вирішити питання відновлення дорожнього покриття.
контейнери для сміття
15 серпня 2017; автор: тетяна
Звертаються до Вас мешканці будинків Довженка 17, 18, 19. Просимо навести лад зі сміттєвими контейнерами. Впритул до дитячого майданчика стоїть два контейнери, з другої сторони від дитмайданчика стоять ще 5 контейнерівзі сміттям. Зверталися в Жек № 13 та Наш дім - вирішити питання неможливо, контейнери позвозили з усіх будинків, навіть із вул. Протасевича. Звертались до Вас в минулому році в питаннях-відповідях, написали відповідь, що зроблять накриття. Пррсимо допомогти вирішити дане питання.
Звернення до Голови
15 серпня 2017; автор: Оля Джус
Шановний Сергіє Віталійовичу!Дякую впершу чергу Вам за Вашу працю, діти живуть на Пушкіна 5 прекрасно зроблені ремонти в скверах, під підїздами гарна дорога, лавочки.Проте я живу на вулиці Шпитальна 6, від Швидкої до Островського просто страшна дорога.Будівельники зараз латають ту дорогу, але думаю, що якісно вони не зроблять.Це ж центральна вулиця міста, прошу Вашого впливу, тому, що Ви наш Голова, ми Вас поважаємо, а також за Вас два рази голосували..Вибачте що Вас потурбувала. З повагою Оля Джус